Vybavení autoservisů a pneuservisů

 

Geometrie pro OA HOFMANN

hofmann

tr.part.nej

Německá firma Hofmann je významnou a silnou součástí koncernu Snap-on a dlouholetým partnerem automobilového  odvětví a odvětví výroby pneumatik. Více jak 80 let je její jméno synonymem vysoké kvality a odborné znalosti v oblasti autoservisní techniky. Je průkopníkem ve vývoji nových technologií  a proto jsou její výrobky certifikované předními světovými výrobci automobilů (homologace OEM): VW, Audi, Škoda, Seat, Porsche, Mercedes-Benz, Smart, Opel, Chevrolet, Ford, Volvo, Citroën, Peugeot, Fiat, Lancia, Alfa Romeo, Nissan, Jeep, Renault, Dacia, Jaguar, Land-Rover a dalšími a rovněž tak výrobci pneu CONTINENTAL, DUNLOP, MICHELIN a dalšími.

 Produkty firmy Hofmann určené pro měření geometrie podvozků osobních vozidel: 


 geoliner 550 prism 

geoliner 550 prism = nové řešení, které kombinuje prvky CCD s 3D technologií, 2 vysoce odolné terče s držáky na předních kolech, 2 PODy s magnesiovými držáky na zadních kolech, mobilní stojan pro PC, 19" monitor, databáze vozidel, vhodné i pro menší dílny.
 
Produktový leták s podrobnostmi ke stažení v pdf: Geoliner 550 (558.74 kB)

 


 geoliner 580 prism ELITE

geoliner 580 prism ELITE má stejné vlastnosti jako předchozí model, ale navíc obsahuje ještě: měření přesazení rozvoru a rozchodu, kontrolu velikosti průměru kol, možnost pojezdové kombinace.
 
Produktový leták s podrobnosti ke stažení v pdf: Geoliner 580 (597.26 kB)
 
 

 geoliner 610

geoliner 610 - 3D geometrie mající na centrálním sloupu naklápěcí kamerový systém, který umožňuje měření v libovolné výšce, PC a monitor rovněž na centrálním sloupu, měření bez nutnosti zdvižení vozidla.
 
Produktový leták s podrobnostmi ke stažení v pdf:icon Geoliner 610 (809.4 kB)
 

geoliner 650 Gen 4
 
geoliner 650 Gen 4 - 3D geometrie s centrálním sloupem s výškově posuvným vodorovným ramenem umožňujícím měření ve výškách od 0 do 200 cm, nové kamery s vysokým rozlišením, nové ultralehké terče s vysokým rozlišením, otevřený stojan pro PC, tiskárnu s držáky na upínky terčů, velmi rychlé základní proměření.
 
Produktový leták s podrobnostmi ke stažení v pdf: Geoliner 650 Gen 4 (563.31 kB)
 

 geoliner 670 Gen 4

geoliner 670 Gen 4 - 3D geometrie vycházející z předchozího modelu, PC a tiskárna uložena v uzavřeném stojanu, který je vybaven držáky na upínky terčů.

Produktový leták s podrobnostmi ke stažení v pdf: Geoliner 670 Gen 4 (577.68 kB)

 


 geoliner 780

geoliner 780 - tříkamerový samostředící systém se dvěma samostatnými sloupy, automatická synchronizace kamer se zvedákem, premiový software, odolné terče s vysokým rozliušením, komfortní a rychlá obsluha jedním člověkem.

Produktový leták s podrobnostmi ke stažení v pdf: Geoliner 780 (628.86 kB)