smejkalova@miteral.cz   545 219 254  

Jsme tu pro Vás již od roku 1990

Novinky

Profil firmy

Firma Ing. Alice Smejkalová - MITERAL působí na trhu autoservisní techniky od roku 1990 jako obchodní firma se specializací na autoservisní vybavení. Forma našeho podnikání jako fyzická osoba není náhodná - je výrazem jednoty obchodní strategie, jasného řízení, přihlášení se k odpovědnosti v plné míře a ne pouze v omezeném ručení.

V roce 1993 se osazenstvo "Miteralu" přestěhovalo z pronajatých prostor do nově zrekonstruovaného střediska na Ivanovickém náměstí v Brně-Tuřanech. Jeho součástí jsou obchodní, servisní a skladové prostory. Firma disponuje vlastním přístrojovým, měřícím a kalibračním vybavením, jakož i vlastním servisním vozovým parkem.

V průběhu minulých deseti let jsme uzavřeli obchodní spolupráci se zhruba desítkou stálých dodavatelů z nejrůznějších zemí západní Evropy, s většinou z nich krátce po roce 1990. Stabilitou našich dodavatelů byly vytvořeny předpoklady pro profesionální výkon a přístup k obchodní a servisní činnosti, jakož i pro prověření obchodní nabídky co do kvality, spolehlivosti, dodacích lhůt.

Od počátečního kusového prodeje firma přešla ke komplexnímu vybavování servisů včetně spolupráce při zpracování projektů. Dnes poskytujeme vybavení autoservisů a vybavení pneuservisů pro celou řadu spokojených zákazníků.

Naší snahou je v co neširším měřítku vyhovět požadavkům zákazníků. Proto náš sortiment obsahuje ve většině oblastí možnost volby zařízení také podle finančních možností zákazníků. Např. v sortimentu automobilních zvedáků nabízíme produkty nejvyšší kvality holandské fy STERTIL KONI nebo italské fy OMA, nejnověji pak španělské fy VELYEN. Nabízíme zařízení i pro servis, kdy je nutná diagnostika vozidel (např. kompletní diagnostika vozidel Reflex Plus 4130Y ).

U jiných zařízení nabízíme různé kategorie v rámci jednoho výrobce (např. zařízení na montáž a demontáž pneumatik italské firmy CORMACH jsme doplnili nabídku o ekonomickou řadu CORMACH FORT Line). Všechno zboží však pochází výhradně od renomovaných evropských výrobců!

Nabíječky autobaterií, svářečky

Samostatnou částí firmy je velkoobchodní prodej svářecí techniky a nabíječek autobaterií. Dodáváme svářečky a nabíječky autobaterií italské firmy značky DECA do sítě obchodních řetězců i jednotlivých prodejen. Jedná se o nabíječky autobaterií, invertorové nabíječky autobaterií, pomocné startovací zdroje, transformátorové svářečky, invertory, svářečky MIG/MAG, bodovačky. Tato část získává na významu s obrovským rozvojem sítě obchodních řetězců u nás.

Jako firma s celorepublikovým záběrem máme námi dodávaná zařízení pro vybavení autoservisů a vybavení pneuservisů rozmístěna po celé republice jak ve značkových, tak i v neznačkových servisech.

I v budoucnu je naší hlavní strategií být dobrým partnerem všech, kteří mají co do činění s autoopravárenstvím, bez ohledu na to, jedná-li se o prostého "garážníka" či o značkový servis.